درباره ما

درباره ما – ثبت شده در تاریخ 22 آبان 1395

پاپولی از 31 تیرماه 1389 توسط گروهی از دانشجویان فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. پاپولی از ابتدا به عنوان مجله اینترنتی در حوزه مطالب درسی و پژوهشی در رشته های مهندسی صنایع، مدیریت، ریاضی، مکانیک، معماری، کامپیوتر و غیره، حوزه های آگهی استخدام، مقالات استخدامی، مطالب علمی، ادبی، فرهنگی، هنری، محیط زیست، اخبار، آموزش موسیقی، آموزش هنر، آموزش ورزش، بازی، مطالب جالب و غیره فعالیت خود را آغاز کرد و با کمک کاربران خود ادامه داد.
همچنین در کنار این خدمات، اعضای پاپولی به صورت جدی و موفق در زمینه طراحی وب سایت رزومه موفقی را کسب کرده اند.
حال، با توجه به تجربه موفق کسب شده طی چند سال گذشته در زمینه ارائه خدماتی نظیر انجام و مشاوره پایان نامه، انجام و مشاوره پروپوزال، انجام و مشاوره مقاله، انجام امور پذیرش مقاله در کنفرانس های داخلی و خارجی، انجام امور ISI مقاله و آموزش نرم افزارهای علمی بر آن شدیم تا با نگاهی نو و یاری از پژوهشگران مجرب در حوزه های مختلف علمی و پژوهشی به ارائه خدمات با کیفیت تر به فعالیت خود ادامه دهیم.

خدا را سپاس می گوییم که رضایت کاربران و مشتریان ما در این چند سال، پشتوانه بزرگ و مطمئنی برای ما فراهم نموده است و البته مسولیت ما در زمینه فراهم کردن رضایت شما عزیزان را دوچندان کرده است و ما به این افتخار می کنیم. تلاش و هدف ما این است از شروع پؤوهش تا تحویل در کنار شما باشیم.

درباره ما

درباره ما – ثبت شده در تاریخ 26 مرداد 1389

سایت پاپولی به کمک مدیران خود در تلاش است تا یک تیم اینترنتی فعال در زمینه های مختلف اعم از اخبار روز ، مطالب جالب ، علمی ، هنری ، ادبی ، سلامت، محیط زیست ، ورزشی ، موسیقی ، کامپیوتر و موبایل  و همچنین خدماتی از قبیل چت روم ، تالار گفتمان ، گالری عکس ، گالری فیلم ، بازی آنلاین ،  جامعه مجازی ، سیستم وبلاگ دهی ، سیستم میکرو بلاگ دهی ، مرکز آپلود ، طالع بینی و فال ،  طراحی سایت و وبلاگ  و … را تشکیل و پشتیبانی کند.
امید است با کمک شما این راه پیموده شود.

با تشکر
مدیریت سایت پاپولی

از 1389 تا به امروز ♥ تقدیم با احترام پاپولی